Deskrizzjoni
Palomar Cynosure Vectus Laser Diode Stack
karatteristiċi:
Żewġ naħat, 24 bar totalment
Output ta 'qawwa għolja ta' 2400W
L-Istati Uniti importaw laser bar b'teknoloġija avvanzata ta 'immuntar
Daqs Big Spot biex jittratta żoni tal-wiċċ akbar
Daqs standard, manifattur uniku għal Palomar/Cynosure/Cynosuremar Vectus Machine
Servizz ta 'sostituzzjoni huwa wkoll disponibbli!


Folja tad-dejta
Nru tal-oġġett: WC808VS2400
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W/Bar |
| Numru ta' Bars | 24 |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 12Deg |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | Inqas minn jew ugwali għal 40 fil-mija |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 100A |
| Limitu Kurrenti Ith | 25A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 45V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~ 50 fil-mija |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
Kundizzjoni tax-Xogħol għal kull Bar

Tpinġija
![(DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Toqgħodx lura milli tikkuntattjana jekk għandek xi talbiet, bħal data sheet, vidjow, prezz, eċċ.
Email: info@brandnew-china.com
Whatsapp: flimkien ma' 86 13867679409
It-tags Popolari: palomar cynosure vectus laser diode munzell fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










