Deskrizzjoni
3 WAVELENGTH 755nm 808nm 1064nm DIODE LASER Munzell għal MAGNA TAT-TĦAĦĦA XAGĦAR
BrandNew għandhom munzell standard tal-lejżer tad-dijodu 808 ~ 810nm għall-magna tat-tneħħija tax-xagħar. Ukoll bi 3 wavelength 755nm, 1064nm, 808nm serje magħquda għall-għażla tiegħek li japplikaw għal aktar tip ta 'xagħar u tip ta' ġilda.
Nistgħu wkoll jippersonalizzaw skond ir-rekwiżit speċifiku tiegħek.

| Ottiċi | |
| Modalità tax-Xogħol | QCW/Makro-Kanal |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 60W |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Tul tal-mewġ | 755nmx3/808nmx4/1064x3nm |
| Spazjar Bar għal Bar | 3.4mm |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 12Deg |
| Modalità ta 'polarizzazzjoni | TE |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | ≥1.0W/A |
| Wisa' tal-polz | ≤400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | ≤40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 120A |
| Limitu Kurrenti Ith | 20A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 11V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 45% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 23~27℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55℃ |
![]() In-naħa ta 'quddiem | ![]() In-naħa ta' wara | ![]() Tpinġija |
Ippakkjar
Sett wieħed f'każ (Skond it-talba tiegħek)
Kunsinna
Servizz bieb bieb fi żmien 5 ijiem
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Terminu ta' Ħlas
T/T u Western Union, Għall-Għażla tiegħek
Politika ta' Ritorn
Ix-xerrej iħallas l-ispiża tat-tbaħħir.
It-tags Popolari: 755 808 1064 diode laser munzell fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina













