CW Mikro Channel Diode Laser Munzell
Minħabba l-konduzzjoni termali u elettrika eċċellenti tas-submount CuW, u qrib il-logħba CTE mal-materjal die GaAs. Il-pakkett MCC jippermetti stivar ta 'diversi dajowds tal-lejżer ta' qawwa għolja f'firxa bl-użu ta 'istann tad-deheb/landa, u s-sub-assemblaġġ imbagħad jitkessaħ bl-użu ta' kanali li jkessħu l-ilma
Karatteristiċi:
Daqs tal-parti mekkanika apposta
Karatteristiċi eċċellenti tar-raġġ
Teknoloġija tal-ippakkjar tal-{0}}issaldjar iebes
Tiswija u sostituzzjoni tal-manku tal-magna tat-tneħħija tax-xagħar
Applikazzjonijiet:
Il-qawwa għolja tal-ħruġ miksuba minn dawn il-pakketti tista 'tintuża fl-ippumpjar tal-lejżer, militari (sejbien tal-firxa, skoperta tad-dawl), jew applikazzjonijiet mediċi.

![product-1-1 6V`K3%D1O]5OMMP8_9~}AYF](/Content/uploads/202098745/2020113013121256dbfdf0db2346e195583086d9718bf4.jpg)

Folja spec
Oġġett Nru.:WC808VS500
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W |
| Numru ta' Bars | 5 |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400ms |
| Duty Cycle | Inqas minn jew ugwali għal 40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ~100A |
| Limitu Kurrenti Ith | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~12V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
Tpinġija
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
It-tags Popolari: cw mikro kanal diode laser munzell fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










