Deskrizzjoni
Diode Laser Stack għal Adela
karatteristiċi:
Diode laser bar(chips) minn Jenoptik
Mikro kanal li jkessaħ il-Ġermanja importat>ħajja: aktar minn 10000 siegħa
Disinn speċjali għall-magna tat-tneħħija tax-xagħar tal-laser Adela
Teknoloġija tal-immuntar tal-bar tal-laser tad-dijodu uniku
Teknoloġija tal-kisi tad-deheb


Folja tad-dejta
Oġġett Nru.:WC808VS500
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W/Bar |
| Numru ta' Bars | 5 |
| Wisa' Spettrali FWHM | ≤5nm |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | ≥1.0W/A |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ≤100A |
| Limitu Kurrenti Ith | ≤15A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ≤9V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ≥55% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 25℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~80℃ |
It-tags Popolari: munzell tal-lejżer dajowd għal fornituri adela, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










