Deskrizzjoni
Sincoheren Partijiet 600W 808nm Laser Munzell

karatteristika
Effiċjenza tal-konverżjoni tal-enerġija ogħla
Affidabilità ogħla, prestazzjoni, ħajja twila
Pakkett tal-kanal makro, dar issiġillata
2.0mm pitch bejn Bars
Numru ta 'vireg jista' jiġi personalizzat
Il-kisja AR fuq it-tieqa tnaqqas it-telf ta 'enerġija
Wavelength wieħed jew multi-755nm, 808nm, 1064nm f'modulu ta' munzell wieħed
Pakkett ta 'reżistenza termali baxxa
Number of shots: >20 miljun
Garanzija twila 20 xahar

Folja tad-dejta
Oġġett Nru.:WC808VS600
| Ottiċi | Valur Tipiku |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ | 600W |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400ms |
| Duty Cycle | Inqas minn jew ugwali għal 40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv | ~50A |
| Limitu Kurrent | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv | ~18V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
Tpinġija tal-Pakkett

It-tags Popolari: partijiet sincoheren 600w 808nm laser munzell fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










