Modulu tal-Laser Diode Triple Wave
karatteristiċi:
wavelengths tripli, l-aħjar riżultat għat-tipi kollha tal-ġilda u t-tipi kollha tax-xagħar755nm joffri assorbiment ta 'enerġija aktar qawwi mill-kromoforu tal-melanin, li jagħmilha ideali għal xagħar ħafif? ikkulurit u rqiq. Timmira l-Bulge tal-follikulu tax-xagħar u hija speċjalment effettiva għal xagħar inkorporat b'mod superfiċjali
808nm huwa wavelength klassiku fit-tneħħija tax-xagħar bil-lejżer, il-wavelength 808nm, joffri penetrazzjoni profonda tal-follikulu tax-xagħar b'qawwa medja għolja, adattat għal ħafna tipi ta 'ġilda u tipi ta' xagħar
Wavelength ta '1064nm huwa kkaratterizzat minn assorbiment ta' melanin aktar baxx, li jagħmilha soluzzjoni ffukata għal tipi ta 'ġilda jiskuraw. Fl-istess ħin, l-1064nm joffri l-aktar penetrazzjoni profonda tal-follikulu tax-xagħar.


Folja tad-dejta
Oġġett Nru.:WC781VS600
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 755nm, 808nm, 1064nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 50W/60W |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Wisa' tal-polz | ≤400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | ≤40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ~50A/60A |
| Limitu Kurrenti Ith | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~19V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 20~30℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55℃ |
Tpinġija tal-Pakkett

It-tags Popolari: fornituri tal-modulu tal-laser diode triple wave, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










