Deskrizzjoni
160W 808nm Diode Laser Bar għal YAG Rod Laser
Dawn Arrays Linear Diode Laser Imkessaħ bl-Ilma huma prinċipalment iddisinjati għal lasers virga Nd:YAG ta 'qawwa għolja.
CW/QCW/Impuls

Speċifikazzjonijiet
Oġġett Nru.:WC808HA160
| Karatteristiċi Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru λ | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 5nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 40W |
| Numru ta' Bars | 4 |
| Modalità ta' Polarizzazzjoni | TE |
| Wisa Spettrali FWHM | Inqas minn jew ugwali għal 4 |
| Wisa Spettrali FW90%E | Inqas minn jew ugwali għal 6 |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla FWHM | 35 Grad |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod FWHM | 8 Grad |
| Wisa' tal-polz | <0.3ms |
| Ċirku tad-Dazju | <10% |
| Karatteristiċi Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | Inqas minn jew ugwali għal 48A |
| Limitu Kurrenti Ith | Inqas minn jew ugwali għal 10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | Inqas minn jew ugwali għal 2V |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | Akbar minn jew ugwali għal 1.05W/A |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | Iktar minn jew ugwali għal 45% |
| Parametri Termali | |
| Temperatura operattiva | 15 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0~55 grad |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 160w 808nm diode laser bar għal yag virga laser fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










