2000W 803nm QCW Laser Array Orizzontali
arrays tad-dijodi tal-lejżer ta 'qawwa għolja speċifikament għal tħaddim ta' ħajja twila f'applikazzjonijiet kważi-CW. Dawn l-arrays għandhom disinn ta 'wejfer epitassjali ġdid li juża kavità ottika kbira u huma ppakkjati bl-użu ta' istann AuSn u sinkijiet tas-sħana mqabbla ma 'CTE.
Hija mogħtija lill-meded ta 'wavelength 80x u 88x li jaħdmu għal 100-300 Watts kull bar. Punti operattivi affidabbli huma identifikati għal diversi applikazzjonijiet inkluż is-sejba tal-firxa (ħajja tal-prodott inqas minn 1 biljun shot) u makkinar industrijali (ħajja tal-prodott akbar minn 20 biljun shot).
Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: CC803HA2000
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 803±5nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 2000W |
| Kwantità ta' Bars | 10 |
| Modalità tax-Xogħol |
QCW |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 40Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 10Deg |
| Wisa Spettrali FWHM |
6nm |
| Frekwenza | 25Hz |
| Wisa' tal-polz | 400us |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 200A |
| Limitu Kurrenti Ith | 25A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 10V |
| Termali | |
| Temperatura tat-Test | 60 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -55- flimkien ma' 85 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.3nm/ grad |
Tpinġija tal-pakkett:
It-tags Popolari: 2000w 803nm qcw laser firxa orizzontali fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










