Deskrizzjoni
300W 808nm Laser Diode Array Għal Militari
Il-Pakkett G jintrama faċilment f'sistemi tal-lejżer jew applikazzjonijiet b'dijodu dirett.
Huwa disponibbli fi kwalunkwe wavelengths standard ta' Brandnew (808nm, 940nm, 976nm)
wavelengths tad-dwana huma wkoll disponibbli

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: CC808HA300
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808% c2% b110nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 300W |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 50Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 10Deg |
| Wisa Spettrali FWHM | 6nm |
| Frekwenza | 1-5HZ |
| Wisa' tal-polz | 5-6ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | <2% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 300A |
| Limitu Kurrenti Ith | 45A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | -45-+60 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -55-+85 grad |
Tpinġija tal-pakkett:

It-tags Popolari: 300w 808nm laser diode array għal fornituri militari, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










