100W 976nm G-Stack Diode Laser Arrays
BrandNew jipprovdi varjetà ta 'arrays tad-dijodi tal-lejżer imkessħa b'mod konduttiv. Dawn l-arrays f'munzelli jistgħu jinbnew b'1 sa 20 diode bars ta '100 W QCW sa 300 W QCW. Il-pakketti kompatti u robusti b'istann iebes AuSn, jippermettu kontroll termali tajjeb u affidabbli f'temperatura għolja ta 'tħaddim.
BrandNew għadu joffri taħlit ta 'diode bars ta' wavelength differenti biex jagħti spettru ottiku wiesa 'ta' emissjoni, liema prestazzjoni hija adattata sew għall-bini ta 'ippumpjar effiċjenti ta' skim f'ambjent mhux stabbilizzat fit-temperatura. Dawn l-arrays tad-dijodi tal-lejżer huma ideali għal firxa wiesgħa ta 'applikazzjonijiet ta' vireg tal-ippumpjar jew ċangaturi tal-laser fl-istat solidu, illuminaturi...

01
Bonding AuSn
02
Ħajja twila
03
Qawwa għolja
04
Spettru dejjaq
Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: CC976HA100
Isem tal-oġġett: 100W 976nm QCW konduzzjoni mkessaħ munzell orizzontali dajowd laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 976±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 100W |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 50Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 10Deg |
| Wisa Spettrali FWHM | 6nm |
| Frekwenza | 3hz |
| Wisa' tal-polz | 4ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | <2% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 100A |
| Limitu Kurrenti Ith | 15A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | -45-+60 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -55-+85 grad |
Tpinġija tal-pakkett:

It-tags Popolari: 100w 976nm g-munzell diode laser arrays fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










