
5W 793nm COS Laser Diode Chip Fuq Submount
Karatteristika:
- 793nm +/-3nm
-
Fattur tal-Form: COS (Chip on Submount) - kompatt u ideali għall-integrazzjoni tad-dwana
-
Effiċjenza ta 'Konverżjoni Għolja - ottimizzata għall-applikazzjonijiet tal-pompa
-
Prestazzjoni Termali Eċċellenti - dissipazzjoni effiċjenti tas-sħana
-
Ħajja affidabbli - output stabbli taħt tħaddim kontinwu
Applikazzjoni:
-
Ippumpjar tal--State Laser Solidu – għall-ġenerazzjoni tal-lejżer ta' 2µm
-
Spettroskopija u Riċerka Xjentifika – sors tad-dawl ta' faxxa dejqa, ta'-stabbiltà għolja
-
Integrazzjoni OEM - għal moduli tad-dwana u sistemi tal-laser kompatti
Skeda tad-Data
Nru tal-oġġett: COS793DL5
Isem tal-oġġett: 793nm 5W COS Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 973±3nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 5W |
|
Fast Axis FWHM |
30Deg |
| Assi bil-mod FWHM | 8Deg |
| Mod tax-xogħol | CW |
| Wisa' tal-Emittent | 100um |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrenti Lth | 0.8A |
| Kurrent Operattiv Lop | 6A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Termali | |
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -30 ~ 70 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.3nm / grad |
Tpinġija:

Għandna pjaċir nintroduċu 5W 793nm Chip tagħna-on-Submount (COS) laser diode, soluzzjoni kompatta, ta' prestazzjoni-għolja ddisinjata għal applikazzjonijiet ta' preċiżjoni bħall-ippumpjar bil-laser tal-fibra, sistemi tal-laser-solidu, u tagħmir mediku.
Jekk bħalissa qed taħdem fuq sistemi li jeħtieġu lasers tal-pompa ta'-qawwa kompatti, dan id-dijodu COS ta' 793nm jista' jkun tajjeb eċċellenti.
Speċifikazzjonijiet dettaljati, tpinġijiet mekkaniċi, u prezzijiet huma disponibbli fuq talba. Inkunu kuntenti li nappoġġaw il-proċess ta' evalwazzjoni u żvilupp tiegħek.
Jekk jogħġbok għarrafna jekk tixtieq aktar informazzjoni jew kampjuni.
It-tags Popolari: 5w 793nm cos laser diode chip fuq submount fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina











