Deskrizzjoni

45W 976nm COS Laser Diodeħażniet kbir
- Karatteristika
- Wisa' tal-Emittent: 320um
- Razzjon tal-polarizzazzjoni TE/(TM+TE)
- Produzzjoni stabbli
- ħażniet kbir
Applikazzjoni
- Ipproċessar tal-Materja Prima
- Industrijali
- Militari
- Mediku
- Ir-riċerka
Bħalissa għandna ħafna stokk ta 'dan il-prodott, nistgħu nipproduċu ċippa vojta minn 915nm sa 976nm, COS, u Bare Bare, qawwa 22W, 28W, 30W, 35W, 40W, 45W, 570W, 660W, 840W tista' tagħżel. Wisgħat ta 'emittent ta' 190um, 280um, 300um, 320um, 330um, u 330um huma disponibbli.
Skeda tad-Data
Nru tal-oġġett: COS976DL45
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 976nm±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 45W |
| Wisa' tal-Emiter | 320um |
| FWHM | 45/10Deg |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrenti Lth | 2.3A |
| Kurrent Operattiv Lop | 45A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 1.55V |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.0W/A |
| Termali | |
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.3nm/ grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -30~70 grad |
Tpinġija:

Dijagramma tal-Użu tal-Prodott:

It-tags Popolari: 976nm chip fuq submount laser diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina











