10W 880nm Unmounted Laser Bar
Iċ-ċippa tal-lejżer 880nm għandha l-karatteristiċi ta 'vultaġġ baxx, effiċjenza għolja, ħajja twila, affidabilità għolja u prestazzjoni ta' spiża għolja. Qed tirċievi akklamazzjoni wiesgħa mill-utenti u l-vjeġġi tagħha qed ikomplu jikbru
Applikazzjoni:
Qasam mediku: Iċ-ċipep tal-laser GaN jintużaw ħafna wkoll fil-qasam mediku. Pereżempju, fit-trattament bil-lejżer, jistgħu jiġġeneraw-raġġi tal-lejżer ta' enerġija għolja biex ineħħu jew ineħħu b'mod preċiż it-tessuti morda. Barra minn hekk, iċ-ċipep tal-laser GaN jistgħu jintużaw ukoll fis-sbuħija tal-lejżer, l-oftalmoloġija tal-lejżer u oqsma oħra.
Qasam industrijali: Fil-qasam industrijali, iċ-ċipep tal-laser GaN jintużaw f'diversi tagħmir ta 'proċessar, bħal qtugħ bil-lejżer, immarkar bil-lejżer u wweldjar bil-lejżer. Jista' jiġġenera raġġi tal-lejżer ta'-enerġija-densità għolja biex jipproċessa b'mod preċiż materjali tal-metall u mhux tal--metall.

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: LC880SM10
| Operazzjoni | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 880nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 10W |
| Mod ta' Operazzjoni | CW |
| Ġeometriċi | |
| Wisa' tal-Emittent | 200um |
| Tul tal-kavità | 4000um |
| Ħxuna tal-kavità | 125um |
| Żift Emettitur | 600um |
| Dejta Elettro Ottika | |
| Limitu Kurrent | 1.25A |
| Kurrent Operattiv | 10A |
| Vultaġġ Operattiv | 1.75V |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.22W/A |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni Totali | 58% |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 10 |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 36 |
| Wisa' Spettrali | 3nm |
| Polarizzazzjoni | TE |
It-tags Popolari: 10w 880nm mhux immuntat laser bar fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










