12W 915nm Unmounted Laser Bar
Il-12W 915nm Unmounted Laser Barhuwa bar tal-laser semikonduttur ta'-prestazzjoni għolja ddisinjat għal varjetà ta' applikazzjonijiet industrijali, xjentifiċi u mediċi. Jopera f'wavelength ċentrali ta '915nm, dan il-laser bar mhux immuntat joffri output ta' enerġija u effiċjenza eċċellenti, li jwassal sa 12-il watt ta 'qawwa ottika. Id-disinn kompatt tiegħu jagħmilha adattata ħafna għall-integrazzjoni f'sistemi tal-lejżer li jeħtieġu sors tad-dawl ta'-kwalità għolja u affidabbli.
Ħarsa ġenerali
Karatteristiċi:
Qawwa Għolja tal-Ħruġ
PCE għoli
Affidabilità Għolja
Polarizzazzjoni Għolja
Luminożità Għolja
Applikazzjoni:
Sors tal-Ippumpjar tal-Laser tal-Fibra
Sors tal-Ippumpjar tal-Laser-stat tal-ħamrija
Laser Semikonduttur Dirett

Speċifikazzjoni:
Nru tal-oġġett: LC915SE12
| Ottiċi | Tip |
| Wavelength Ċentrali | 915nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 12W |
| Modalità tax-Xogħol | CW |
| Wisa' tal-Emittent | 90μm |
| Żift Emettitur | 400μm |
| Tul tal-kavità | 4000μm |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 27Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 7Deg |
| Faxxa tal-Banda Spettrali (FWHM) | 4nm |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 12A |
| Limitu Kurrenti Ith | 0.8A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 1.65V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | 61% |
| Termali | |
| Temperatura Operattiva | 20 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.35nm / grad |
Kurva tal-Prestazzjoni u Tpinġija tad-Daqs

FAQ:
X'hemm pakkett?
Pakkett tal-Kartuna Oriġinali. Jew bħala ħtieġa tal-klijenti.
Xi ngħidu dwar il-kunsinna?
Nistgħu noffru servizzi bieb bieb bl-ajru, niddependu biss fuq it-talba attwali tiegħek. Bħal DHL, UPS, TNT, FEDEX
It-tags Popolari: 12w 915nm mhux immuntat laser bar fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










