Deskrizzjoni
18W 940nm Dijodu Laser Ċipep
Deskrizzjoni tal-Prodott
Karatteristiċi:
Long lifetime >10000 siegħa
Mod tax-xogħol CW
Sors tad-dawl tal-Laser eċċellenti
Ippakkjar COS Disponibbli
Karatteristiċi ta 'reżistenza għat-temperatura għolja
Diverġenza tar-raġġ baxx u apertura żgħira li tarmi d-dawl
Applikazzjoni:
• Ippumpjar bil-lejżer
• Mediku
• Ipproċessar tal-Materjali
• Illuminazzjoni

Speċifikazzjoni:
Nru tal-oġġett: LC940SE18
| Ottiċi | Tip |
| Wavelength Ċentrali | 940nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 18W |
| Modalità tax-Xogħol | CW |
| Wisa' tal-Emittent | 190μm |
| Żift Emettitur | 400μm |
| Tul tal-kavità | 4000μm |
| Faxxa ta' Faxxa Spettrali (FWHM) | 5nm |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.1W/A |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 18A |
| Limitu Kurrenti Ith | 1.4A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 1.75V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | 60% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 20 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.35nm/ grad |
Kurva tal-Prestazzjoni u Tpinġija tad-Daqs
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
It-tags Popolari: 18w 940nm diode laser chips fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










