300W 804nm Diode Laser Bare Bar
karatteristiċi:
Joffri fattur ta 'mili ta' 75%, li jipproduċi qawwa tal-ħruġ tal-lejżer QCW sa 300W f'tul ta 'mewġ ta' 804 nm.
Setgħat oħra huma disponibbli, sa 100W CW u 500W QCW
Wavelength: 808nm, 915nm, 940nm, 976nm mhux obbligatorju
Disponibbli f'diversi fatturi ta 'mili, wisgħat ta' strixxi, wisgħat tal-vireg, u tulijiet tal-kavità
Issettja l-istandard għal affidabbiltà għolja fl-applikazzjonijiet fuq il-post
Applikazzjonijiet:
• Ippumpjar bil-lejżer
• Mediku
• Ipproċessar tal-Materjali
• Illuminazzjoni

Speċifikazzjoni:
Nru tal-oġġett: LC804SB300
| Ottiċi | Tip |
| Wavelength Ċentrali | 804nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 300W |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Wisa' ta' l-Ispettru | 4nm |
| Numru ta' Emittent | 60 |
| Wisa' tal-Emittent | 120μm |
| Żift Emettitur | 160μm |
| Fattur tal-Mili | 75% |
| Wisa' tal-Bar | 10000μm |
| Tul tal-kavità | 1500μm |
| Ħxuna | 130μm |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 280A |
| Limitu Kurrenti Ith | 30A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 1.9V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | 55% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 25℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.3nm/℃ |
It-tags Popolari: 300w 804nm diode laser bare bar fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










