100W 940nm Ċippa tal-Laser Multi EMITTER
Jiddependu fuq laser bar u fornitur taċ-ċippa integrat kompletament vertikalment li joffri kapaċità ta 'produzzjoni ta' volum għoli fuq firxa wiesgħa ta 'poteri u tul ta' mewġ .
BrandNew huwa mexxej stabbilit fit-teknoloġija tal-lejżer tad-dijodu u jkompli jagħmel avvanzi fil-poter tal-ħruġ, luminożità, effiċjenza, u diverġenza
Karatteristiċi:
Multi Emitters b'19 Emittent
Tul tal-kavità 2000um, wisa 'tal-emittent 150um
Ħxuna tal-bar 110um, tul tal-bar 10mm
Teknoloġija unika għall-ogħla affidabilità u ħajja

Folja tad-dejta
Punt Nru: LC940SB100
Isem tal-Oġġett: 100W 940nm Multi EMITTER Laser Chip
| Ottiku | |
| Tul tal-mewġa taċ-ċentru | 940nm |
| Tolleranza tat-tul tal-mewġ | ± 10nm |
| Enerġija ottika | 100W |
| Kwantità ta 'emittent | 19 |
| Wisa 'tal-emittent | 150um |
| EMITTER PITCH | 500um |
| Tul tal-kavità | 2000um |
| Tul tal-bar | 10mm |
| Ħxuna tal-bar | 110um |
| Elettriku | |
| Limitu kurrenti ith | 9A |
| Operattiv IOP kurrenti | 100A |
| Voptaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Termali | |
| Temperatura tat-test | 25 grad |
| Koeffiċjent tat-temperatura tat-tul tal-mewġa | 0.35nm / grad |
Chart liv

It-tags Popolari: 100W 940NM Multi EMITTER LASER POSNIERS, MANIFATTURI Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










