
40W 880nm Multi Emitter Unmounted Diode Laser Chips Għall-Ippumpjar Sors
Karatteristika:
Qawwa tal-ħruġ għolja u affidabbli 40W u karatteristiċi tar-raġġ ideali
Mod ta 'ħidma CW, 19-il emittent wieħed, fattur ta' mili ta '30%.
Teknoloġija effiċjenti tad-dissipazzjoni tas-sħana tal-ippakkjar
Karatteristiċi ta 'reżistenza għat-temperatura għolja
Prestazzjoni stabbli u affidabbli
Applikazzjoni:
Sors tal-Ippumpjar tal-Lejżer fi stat solidu
Ipproċessar dirett tal-materjal
Użu fit-teknoloġija tal-istampar
Dawl tal-lejżer, komunikazzjoni ottika ta 'spazju ħieles
40W 880nm Single Emitter Laser Chip Bil-mod ta 'ħidma CW. 40W 880nm Single Bar Laser Chips huma l-blokka bażika tal-bini għal moduli tal-lejżer semikondutturi ta 'qawwa għolja u ta' luminożità għolja. L-ispezzjoni f'kull aspett waslet għal riżultat biex tiggarantixxi kull prodott bl-affidabbiltà, l-istabbiltà u l-ħajja twila.
Skeda tad-Data
Nru tal-oġġett: LC880SB40
Isem tal-oġġett: 40W 880nm CW Laser Chip
| Ottiċi | |
| Tul tal-mewġ tal-polz | 880nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 40W |
| Modalità tax-Xogħol | CW |
| Wisa' ta' l-Ispettru | 4nm |
| Numru ta' Emittent | 19 |
| Wisa' tal-Emittent | 150um |
| Żift Emettitur | 500um |
| Fattur tal-Mili | 30% |
| Wisa' tal-Bar | 10000um |
| Tul tal-kavità | 1000um |
| Ħxuna | 130um |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 39Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 9Deg |
| Modalità ta' Polarizzazzjoni | TE |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.15W/A |
| Elettriku | |
| Kurrent ta' Operazzjoni Tipika | 41A |
| Kurrent ta' Limitu Tipiku | 6A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 1.8V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | 55% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 25 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.28nm/ grad |
It-tags Popolari: 40w 880nm cw laser chip fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










