12W 976nm Emittent Uniku Laser Chip
Id-denominazzjoni ta '"emittent wieħed" tindika li l-lejżer huwa mibni b'ċippa diode waħda, aktar milli firxa ta' dajowds. Dan jippermetti raġġ aktar iffukat, b'angolu ta 'diverġenza idjaq u kwalità ogħla tar-raġġ. 12W 976nm Single Emitter Laser Chip jintużaw ħafna f'diversi applikazzjonijiet bħal telekomunikazzjonijiet, komunikazzjonijiet tal-fibra ottika, stampar bil-lejżer, skanjar tal-barcode, proċeduri mediċi, u ħafna aktar. 12W 976nm Single Emitter Laser Chip huma preferuti fuq sorsi tad-dawl oħra minħabba d-daqs kompatt tagħhom, effiċjenza għolja, u kontroll preċiż
Karatteristika
Qawwa tal-ħruġ ta '12W f'wavelength taċ-ċentru ta' 976nm
Tolleranza tal-wavelength 2nm
Mod ta 'ħidma CW, ċippa tal-lejżer ta' emitter wieħed
Luminożità għolja, affidabilità għolja u stabbiltà
Teknoloġija effiċjenti tad-dissipazzjoni tas-sħana tal-ippakkjar

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: LC976SE12
| Ottiċi | Tip |
| Wavelength Ċentrali | 976nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | 2nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 12W |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv | 12A |
| Limitu Kurrent | 0.6A |
| Vultaġġ Operattiv | 1.7V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | 64% |
| Termali | |
| Temp operattiv. | 20 grad |
| Temp tal-mewġ. Koeffiċjent | 0.35nm/ grad |

It-tags Popolari: 12w 976nm emettitur wieħed laser chip fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










