Deskrizzjoni
Faċli biex tikkolloma 700mW 850nm VCSEL Diode Laser Għal Sensuri 3D Lidars
Karatteristika:
Drift ta' wavelength baxx
Teknoloġija ta 'iżolament ta' ossiduKurrent ta' limitu baxx
Affidabbiltà għolja
Faċli biex kollomate
Applikazzjoni:
Sensuri 3D
Lidars
illuminazzjonijiet IR
Applikazzjonijiet mediċi
Sensuri tal-prossimità
Kaċċa viżjoni bil-lejl

Skeda tad-Data
Nru tal-oġġett: VC850BA700
Isem tal-oġġett: Sensuri 3D 700mW 850nm VCSEL Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 850nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa Ottika | 700mW |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.1W/A |
| Angolu tar-raġġ | 25Deg |
| Serje Reżistenza | 0.84Ω |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrent | 95mA |
| Kurrenti 'l quddiem | 730mA |
| Vultaġġ bil-quddiem tal-lejżer | 2.16V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 44% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | -40-85℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -40-105℃ |
| Wavelength Temp. Koeffiċjent | 0.07nm/℃ |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 3d sensuri 700mw 850nm vcsel diode laser fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










