500mW 940nm VCSEL Array
Dajowds tal-lejżer VCSEL huma ddisinjati biex jiġu mmuntati fuq il-wiċċ-fuq bord ta' ċirkwit stampat (PCB) jew sottostrat elettroniku ieħor. L-imballaġġ SMD jippermetti integrazzjoni faċli fis-sistemi elettroniċi, li jagħmilhom adattati għal varjetà ta 'applikazzjonijiet. BrandNew jista 'jforni bħal 7060, 3535 pakkett SMD.
KARATTERISTIĊI:
Favur l-ambjent, karbonju baxx
Densità baxxa ta 'qawwa ottika, aktar sigura
Firxa wiesgħa tat-temperatura operattiva
APPLIKAZZJONIJIET:
Immaġini 3D
Rikonoxximent tal-Ġesti
Illuminazzjoni bil-lejżer
Applikazzjonijiet mediċi
Nework ta' aċċess għall-broadband

Karatteristiċi
| Parametru | Tip. |
| Wavelength taċ-Ċentru | 940±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 500mW |
| Limitu Kurrent | 0.4A |
| Kurrenti 'l quddiem | 2.7A |
|
Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija |
36% |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 0.96W/A |
| Die Daqs | 960 × 950um |
| Vultaġġ bil-quddiem tal-lejżer | 2.25V |
| Angolu tar-raġġ | 20Gradi |
| Wavelength Temp. Drift | 0.07nm/ grad |
| Temperatura tal-issaldjar | 260(5s) grad |
| Sottostrat | Cu/Ag |
| Temp tat-tħaddim tal-każ | 20 grad |
Skematika Mekkanika
![product-1-1 ]Q@WSQXGA@Y9SY6IYA1NV]G](/Content/upload/201998745/201910091308045709219.png)
It-tags Popolari: 500mw 940nm vcsel array fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










