Dan il-munzell tad-dijodu huwa Alma Soprano 12 bar diode stack. Jintuża għat-tiswija u s-sostituzzjoni tal-biċċa tal-manku Alma Soprano. BrandNew iffoka fuq l-assemblaġġ tal-bar tal-lejżer tad-dijodu għal aktar minn 13-il sena u rajna diversi munzelli tal-lejżer tad-dijodu alma sopran. Ukoll nistgħu nużaw l-istess bar Jenoptik bħal Alma użat biex jerġa 'kondizzjona l-qawwa tal-qawwa tas-sopran tal-lejżer.

| Applikazzjoni | Alma soprano manku tiswija u sostituzzjoni tal-biċċa |
| Funzjoni | Tneħħija tax-xagħar, Tiġdid tal-ġilda |
| Bar tal-lejżer | Il-Ġermanja Jenoptik bar |
| Tip ta' mazz tal-lejżer | Mikro kanal imkessaħ munzell tal-lejżer tad-dijodu vertikali |
| Mod ta 'operazzjoni | CW |
| Qawwa tal-lejżer | 1200W |
| Għal kull bar ta 'enerġija | 100W |
| Numru tal-vireg | 12-il biċċa |
| Vultaġġ massimu ta 'tħaddim | 24V |
| Pitch tipiku għal kull bar | 1.8mm |
| Il-ħajja mistennija | >10000 siegħa |
| Sistema tat-tkessiħ |
Apparat li jkessaħ il-kanal mikro + Ilma + TEC
|
| Kundizzjoni tat-tkessiħ tal-ilma | 1.Rata tal-fluss: 0.3L / min ±10% / bar |
| 2.temperatura tal-ilma: 15 ~ 25 ° C | |
| 3.kwalità ta ' l-ilma: 2-10 μs/ċm, ħad tal-sodda mħallta iskambjatur jone, filtru tal-partiċelli<> | |
| 4.Cooling: Tużax xi materjal li flimkien mar-ram, li jifforma elementi galvaniċi |
Għażliet ta 'tiswija:
>Ċessjoni A: Ibgħat il-biċċa l-qadima tal-idejn miksura lill-fabbrika tagħna. Se nagħmlu l-proċess tal-iċċekkjar, it-tiswija, it-tindif u eċċ. Imbagħad ibgħat il-biċċa l-ġdida friska tal-idejn lura lilek.
>Ċil-preċiżjoni B: jekk għandek kapaċità kapaċità kapaċità kapaċità, tista 'tibgħat il-mazzi tal-laser diode biss lill-fabbrika tagħna. Inneħħu l-bar il-qadim u nimmontaw il-bar il-ġdid biex nirkupraw il-qawwa tal-lejżer tal-munzell.
>Ċ- C: Kejjel il-munzell tiegħek u kkonferma t-toqba tal-pajp ta 'l-ilma u l-pożizzjoni tat-toqba bil-kamin. Imbagħad agħfas il-buttuna hawn taħt biex tixtri munzell lest li jaqbel mal-biċċa l-qadima tiegħek.


Parir għal żżomm il-magna tal-lejżer:
1.Please ibdel il-filtru darba għal 6 xhur.
2.Please żid ilma DI mal-magna, u xahar ibdel l-ilma.
3.Please neħħi l-ilma mill-magna jekk il-magna żmien twil ma jaħdimx.
4.Please ħalli l-magna tieħu mistrieħ għal 5 mins wara sagħtejn xogħol
Aktar dettalji, pls ikkuntattjana permezz ta 'Email jew Whatsapp:
Whatsapp / Skype / Wechat: 0086 181 5840 0345
Email: info@brandnew-china.com









