10W 1064nm C-Mount Laser Diode

Deskrizzjoni tal-Prodott
Il-luminożità għolja, il-kwalità għolja u l-affidabbiltà għolja huma l-pedament tal-linja ta 'prodotti tagħna mod muli. 10W 1064nm C-Mount Laser Diode huma disponibbli b'sa 10w ta 'qawwa ta' produzzjoni kontinwa minn ċippa ta 'cmitter waħda ta' 200um. Id-disinn taċ-ċippa tal-lejżer joħloq degradazzjoni li ma tistax titkejjel u ħajja twila li jagħmlu ċ-ċipep tagħna fost l-aktar affidabbli fl-industrija illum. Our 10W 1064nm C-Mount Laser Diode iservi firxa wiesgħa ta 'applikazzjonijiet inklużi ippumpjar fl-istat solidu, grafika, mediċi, dentali, industrijali, u difiża.
Folja speċifika:
Nru tal-oġġett: CM1064DL10
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru λ | 1064nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 10W |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 12A |
| Limitu Kurrenti Ith | 2A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~80 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.35nm/ grad |
Tpinġija tal-Pakkett

It-tags Popolari: 10w 1064nm c-mount laser diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










