5W 10W 808nm C-Mount Single Emitter Diode Laser
Karatteristiċi:
CM808DL5/CM808DL10 huwa diode tal-laser pakkett C-mount ta 'kwalità għolja, liema laser Fabry-Perot ibbażat fuq tkabbir ta' saff epitassjali ta 'l-aktar avvanzata, quantum-well u struttura affidabbli ta' waveguide tal-linja. CM808DL5/CM808DL10 huwa faċli biex jintrama u jipprovdi kuntatt termali tajjeb, li jagħmilha għażla ideali għal applikazzjonijiet ta 'qawwa għolja u OEM. Il-pakkett C-mount għandu żewġ kuntatti tad-deheb weled għas-saffi semikondutturi drogati n- u p-.
Għażliet:
CM808DL5/CM808DL10 serje tad-dijodu tal-lejżer b'emittent wieħed, li bbażat fuq disinn ta 'struttura ta' epitassi ta 'Quantum-well u ridge waveguide. L-emittenti singoli ppakkjati C-Mount jipprovdu affidabbiltà u prestazzjoni eċċellenti. Wavelength taċ-ċentru jinkludi 635nm, 650nm, 670nm, 785nm, 808nm, 830nm, 9xxnm u 1064 nm. Id-disinji tal-pakketti jinkludu TO mounts, CoS mounts, C-mounts u F-mounts. Ipprovdi servizzi tal-iffurmar tar-raġġ bħal kompressjoni tal-assi veloċi skont it-talbiet tal-klijenti.

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: CM808DL5
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru λ | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 5nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 5W |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.1W/A |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 5A |
| Limitu Kurrenti Ith | 0.3A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 15 ~ 35 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~80 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.3nm/ grad |
Tpinġija

It-tags Popolari: 5w 10w 808nm c-mount fornituri tal-laser diode emitter wieħed, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina












