15W F Mount Laser Diode b'FAC
Karatteristika:
- Iddisinjat għal sigħat twal ta' tħaddim b'prestazzjoni stabbli taħt użu kontinwu ta' enerġija għolja-.
- Disinn avvanzat tad-dissipazzjoni tas-sħana jiżgura prestazzjoni stabbli b'qawwa għolja.
- Disponibbli f'tul ta 'mewġ multipli (eż.. 808nm, 915nm, 940nm, 980nm), personalizzati għal kull ħtiġijiet tal-klijent.
Applikazzjoni:
- Ippumpjar bil-lejżer ta' stat-solidu-għoli, ippumpjar bil-lejżer tal-fibra
- Tneħħija tax-xagħar, trattament tal-ġilda, fototerapija
- Spettroskopija, eċċitazzjoni tal-fluworexxenza, esperimenti tal-laboratorju

Speċifikazzjonijiet:
Nru tal-oġġett: FM878WSLB15
Isem tal-oġġett: 15W 878nm F-mount Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 878.6nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 1nm |
| Qawwa tal-Ħruġ |
15W |
| Fast Axis FWHM | </=2Deg |
| Assi bil-mod FWHM | 10Deg |
| Wisa' tal-Emittent | 230um |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Lop | 17A |
| Limitu Kurrenti Lth | 1.5A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Termistor | |
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -30 ~ 70 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.02nm/ grad |
Tpinġija:

Aħna eċċitati li nintroduċu 15W F Mount Laser Diode tagħna li fih il-wavelength preċiż ta '878.5nm - tieqa unika apprezzata ħafna f'applikazzjonijiet avvanzati ta' ippumpjar bil-lejżer, mediċi u xjentifiċi.
Għaliex 878.5nm?
Il-wavelength taċ-ċentru ta '878.5nm joffri vantaġġi distinti:
Assorbiment ottimizzat għal Nd: YVO4 u sistemi oħra tal-ippumpjar tal-kristall
Tagħbija termali mnaqqsa meta mqabbla ma 'soluzzjonijiet konvenzjonali 808nm, ittejjeb l-istabbiltà tas-sistema
Effiċjenza eċċellenti ta 'assorbiment tar-raġġ f'ċerti applikazzjonijiet mediċi u xjentifiċi
Ideali għall-ipproċessar ta 'materjali speċjalizzati fejn it-tolleranza stretta tal-wavelength hija kritika
B'differenza minn wavelengths ta' skop ġenerali-, 878.5nm jippermettilek tikseb effiċjenza ogħla tas-sistema, ġestjoni termali aħjar, u ħajja itwal tal-apparat.
Personalizzazzjoni Disponibbli:
Noffru customization sħiħa biex tissodisfa r-rekwiżiti tas-sistema tiegħek, inklużi verżjonijiet tal-wavelength-imsakkra (stabbilizzati), iffurmar tar-raġġi FAC, u soluzzjonijiet ta' akkoppjar tal-fibra.
Jekk qed tfittex soluzzjoni affidabbli, effiċjenti u ta' applikazzjoni-ottimizzata, 878.5nm 15W F-Mount Laser Diode tagħna tista' tkun l-għażla ideali tiegħek.
Jekk jogħġbok tħossok liberu li tikkuntattjana għal kwotazzjoni dettaljata, datasheet teknika, jew evalwazzjoni tal-kampjun.
It-tags Popolari: 15w f mount laser diode mal-fornituri fac, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina











