Deskrizzjoni

1500mW 520nm TO Mount Diode Laser Bil PD
Karatteristiċi:
-
Mibni-Fotodiode (PD)
-
Diverġenza dejqa
-
Sa 1500mW (1.5W)
Applikazzjoni:
- Immaġini bijomediċi u eċċitazzjoni tal-fluworexxenza
- Riċerka xjentifika li teħtieġ sorsi tal-laser aħdar
- Viżjoni bil-magni u sistemi ta 'allinjament industrijali
- kejl jew illuminazzjoni
- Integrazzjoni tas-sistema tal-lejżer apposta b'monitoraġġ tal-enerġija attiva permezz tal-PD
Speċifikazzjoni
Nru tal-oġġett: TO520KZ1500
Isem tal-oġġett: 520nm 1500mW TO Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 520nm±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1500mW |
| Diverġenza tar-raġġ FWHM Fast | Lenti FAC 10Deg |
| Diverġenza tar-raġġ FWHM Bil-mod | 10Deg |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrenti lth | 0.2A |
| Kurrent Operattiv Lop | 1.9V |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 4.5V |
| Termali | |
| Temperatura Operattiva | 0 ~ 60 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40 ~ 85 grad |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 1500mw 520nm biex jintramaw fornituri tal-laser dajowd, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










