
150mW 405nm TO Pakkett Diode Laser
Karatteristiċi:
-
Tul tal-mewġ:405 nm (vjola/viċin-UV)
-
Qawwa tal-Ħruġ:150 mW (Mewġ Kontinwu)
-
Tip ta' Pakkett:TO-Jistgħu (eż. TO-18 jew TO-56 disponibbli)
-
Profil tar-raġġ:Ellittika jew kważi Gaussian
-
Modalità Operattiva:Għażliet ta'-modalità waħda jew multi-modalità
-
Daqs kompatt:Ideali għal disinji ta' spazju-kostrett
-
Eċitazzjoni tal-fluworexxenza:
Ideali għal bijo-immaġini, sekwenzar tad-DNA, u ċitometrija tal-fluss
-
Ħażna Ottika tad-Dejta:
Adattat għal Blu-ray u sistemi ta' diski ottiċi ta'-densità għolja
-
Stampar bil-lejżer u litografija:
Fotolitografija u mikromanifattura b'riżoluzzjoni għolja-
Speċifikazzjoni
Nru tal-oġġett: TO405DL015
Isem tal-oġġett: 405nm 150mW TO Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 405nm±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 150mW |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 20DEG |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 11DEG |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrenti lth | 40mA |
| Kurrent Operattiv Lop | 130mA |
| Vultaġġ tal-Vultaġġ Operattiv | 5V |
| PD kurrenti | 0.4mA |
| Termali | |
| Temperatura Operattiva | -10 ~ 60 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40 ~ 85 grad |
Tpinġija:

150mW 405nm TO Package Diode Laser joffri prestazzjoni affidabbli f'footprint kompatt, li jagħmilha faċli biex tiġi integrata f'disinji OEM jew setups tal-laboratorju. Jekk inti interessat f'aktar dettalji bħall-iskeda tad-dejta, il-kwotazzjoni, jew il-ħin taċ-ċomb, inkunu kuntenti li ngħinu. Nistgħu wkoll noffru ippakkjar apposta jew soluzzjonijiet ta 'integrazzjoni tas-sewwieq fuq talba. Ħerqana għall-inkjesta tiegħek!
It-tags Popolari: 150mw 405nm biex jippakkjaw fornituri tal-lejżer dajowd, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina












