Deskrizzjoni
1W 830nm TO Laser Diode għal CTP
Disinn speċjali għal Screen CTP Plate Belichter

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: LD830TO1
Isem tal-oġġett: 1W 830nm 9mm TO LD
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 830nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1W |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 35Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 10Deg |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 1A |
| Limitu Kurrenti Ith | 80mA |
| Vultaġġ tax-Xogħol | 2V |
| Vultaġġ Reverse LD | & lt;2V |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.1W/A |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | -40~70℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~80℃ |
Tpinġija:

FAQ:
Għandek xi limitu MOQ?
MOQ baxx, 10pcs għall-iċċekkjar tal-kampjun huwa disponibbli
Toffri garanzija għall-prodotti?
Iva, il-prodotti kollha ġew ittestjati qabel it-tbaħħir.
Appoġġ tekniku tul il-ħajja. 2 snin ta 'garanzija.
It-tags Popolari: 1w 830nm għal dajowd tal-lejżer għal fornituri ctp, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










