Deskrizzjoni

200Watt 860nm TO-18 Emettitur Uniku
Karatteristika ewlenija:
- Qawwa għolja tal-ħruġ: 200W
- Wavelength taċ-ċentru : 860nm
- Id-daqs tal-pakkett jista 'jiġi personalizzat
Applikazzjoni:
- Industrijali
- Mediku
- Dawl
- Viżjoni bil-lejl
- Dan il-prodott huwa ddisinjat għal preċiżjoni u effiċjenza superjuri, b'qawwa tal-ħruġ sa 200W f'tul ta 'mewġ ċentrali ta' 860nm.
- Il-qawwa tal-ħruġ hija sa 200W b'tul ta' mewġ taċ-ċentru ta' 860nm.
- Daqs tal-pakkett personalizzabbli għal integrazzjoni bla xkiel f'diversi setups.
Oġġett NO: TO860DL200
| Ottiċi | |
| Wavelength Tipiku | 860±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 200W |
| Wisa' tal-Emittent | 300um |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrent | 1A |
| Kurrent Operattiv Iop | 40A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 30V |
| Wisa' tal-polz | 200ms |
| Frekwenza ta' Ripetizzjoni | 5KHZ |
| Termali | |
| Temperatura tat-test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40-80 grad |
|
|


Tpinġija tal-Pakkett:

Ippakkjar:
1, Inkapsulament T koassjali
2, Pakkett S doppju tar-riġel
3, Biex Inkapsulat
|
|
It-tags Popolari: 200Watt 860 TO18 Fornituri ta 'Emittent Uniku, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










