80mW 450nm Blu TO-Mount Laser Diode
80mW 450nm Blue TO-Mount Laser Diode jipprovdi qawwa ottika għolja ta '80mW għall-applikazzjonijiet kollha mhux tal-karozzi. Il-80mW 450nm Blue TO-Mount Laser Diode joffri reżistenza termali u prestazzjoni eċċellenti, bi protezzjoni ESD inkluża. L-affidabbiltà tal-aqwa fil-klassi tinkiseb permezz ta 'pakkett issiġillat ermetikament. L-80mW 450nm Blue TO-Mount Laser Diode huwa disponibbli f'pakkett TO56 u għandu temperatura operattiva ta '-20 grad sa +90 grad.
KARATTERISTIĊI
450nm Tul ta 'mewġ ta' emissjoni tipiku
Sors ta 'radjazzjoni effiċjenti għal operazzjoni CW u pulsata
Pakkett TO56
Dajowd tal-protezzjoni ESD
Dajowd tal-lejżer iżolat mal-pakkett
APPLIKAZZJONIJIET
Tagħmir elettroniku
Projezzjoni dar LED & laser
Projezzjoni professjonali LED & laser
Dawl tal-palk (LED u laser)

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: TO450DL80
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 455nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 80mW |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 10Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 24Deg |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 90mA |
| Limitu Kurrenti Ith | 30mA |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 4.2V |
| Termali | |
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~85 grad |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 80mw 450nm fornituri tad-dijodu tal-lejżer blu għall-immuntar, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










