3W 808nm VCSEL Diode Laser
Karatteristiċi:
808nm modalità lonġitudinali waħda
Wisa 'tal-linja u stabbiltà superjuri
Drift ta' wavelength baxx
Kurrent limitu baxx
Affidabilità ogħla u għomor tal-ħajja
Faċli biex tikkollima
Applikazzjonijiet:
Sensuri 3D
Lidars
illuminazzjonijiet IR
Applikazzjonijiet mediċi
Sensuri tal-prossimità
Vantaġġi:
Operazzjoni ta 'Temperatura Għolja għal 3W 808nm VCSEL Diode Laser
Minħabba li 3W 808nm VCSEL Diode Laser jista 'jopera b'mod affidabbli f'temperaturi sa 80 oC, mhux neċessarjament jeħtieġu refriġerazzjoni. Barra minn hekk, peress li l-bidla fit-tul tal-mewġ bit-temperatura hija żgħira, id-disinn tas-sistema tat-tkessiħ jista 'jiġi ssimplifikat b'mod konsiderevoli. Is-sistema tat-tkessiħ għalhekk issir żgħira ħafna, imħatteb u portabbli b'dan l-approċċ.

Karatteristiċi
| Ottiċi | Tip. |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Diverġenza | 23Grad |
| Qawwa tal-Ħruġ | 3W |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrenti Ith | 0.7A |
| Kurrent Operattiv Iop | 4.5A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
|
Termali |
|
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40-80 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.35nm / grad |
Skematika Mekkanika

It-tags Popolari: 3w 808nm vcsel diode laser fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










