660nm 5mW TO56 VCSEL Laser Diode
Karatteristiċi:
-
Wavelength Preċiż & Output Stabbli
Wavelength taċ-ċentru: 660nm ± 10nm (spettru aħmar)
- Ippakkjar kompatt TO56
Pakkett TO56 tal-metall φ5.6mm b'termistor integrat u fotodijodu tal-monitor (MPD)
- Konsum ta 'Enerġija Baxxa & Effiċjenza Għolja
Electro-optical conversion efficiency >25%, jimminimizzaw it-telf ta 'enerġija tas-sistema
- Operazzjoni ta 'Temperatura Wiesgħa
Drift ta' wavelength baxx (<0.03nm/°C) and minimal power degradation under extreme temps
- Kwalità tar-raġġ u Integrazzjoni
Kompatibbli ma 'moduli ottiċi standard għal integrazzjoni faċli tas-sistema
Applikazzjonijiet:
- Sensing bijometriku
- Dijanjostika Medika
- Allinjament Industrijali u Sensing
- Elettronika tal-Konsumatur
- Automotive & IoT


Nru tal-oġġett: TO660VC0005
Isem tal-oġġett: 660nm 5mW VCSEL TO Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 660nm±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ |
5mW |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Wisa' tal-polz | 0.5ms |
| Duty Cycle | 1% |
| Daqs tal-Emittent | 22um |
| Diverġenza | 22Deg |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrenti lth | 2.6mA |
| Kurrent Operattiv Iop | 9mA |
| Vultaġġ tax-Xogħol | 2.5V |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 0.7W/A |
| Termali | |
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~+85 grad |
Tpinġija:

Għaliex Agħżel Tagħna 660nm, 5 mW VCSEL BIEX -Immonta Laser Diode?
Viżibbli, Raġġ Aħmar ta'-Preċiżjoni Għolja
Jopera f'660 nm (±10 nm), il-VCSEL tagħna jagħti raġġ aħmar qawwi u uniformi li huwa ideali għal sensing bijometriku, dijanjostika medika, u applikazzjonijiet ta 'allinjament li jeħtieġu stabbiltà preċiża tal-wavelength.
Stabbli 5 mW CW Output
Prevalat għal tħaddim kontinwu ta'-mewġ f'5 mW (sa 6 mW massimu), iżomm output ta' enerġija konsistenti għal prestazzjoni affidabbli f'sistemi ta' sensing u indikaturi ta' enerġija baxxa-.
Photodiode tal-Monitor integrat
Mibni-fotodijodu jippermetti monitoraġġ tal-qawwa-ħin reali, li jiżgura kontroll strett tal-feedback u stabbiltà tal-ħruġ fit-tul-, u jelimina l-ħtieġa għal komponenti ta 'kalibrazzjoni esterni.
Limitu Baxx u Kurrenti Operattivi
Kurrent limitu: 2.6 mA tipiku
Kurrent operattiv: 9 mA tipiku
Vultaġġ 'il quddiem: 2.5 V tipiku
Temperatura Operattiva Wiesgħa
Affidabbli minn –40 grad sa +85 grad , jiffjorixxi f'kundizzjonijiet eżiġenti mingħajr drift tal-prestazzjoni.
It-tags Popolari: 660nm 5mW GĦALL-immuntar VCSEL Laser Diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










