3 Wavelengths Kombinati 755 808 1064 Ċinga tal-Laser tad-Dijodu għall-Magni tat-Tneħħija tax-Xagħar
Applikazzjoni:
Il-magna tripla għat-tneħħija tax-xagħar bil-lejżer tgħaqqad 3 wavelengths f'handpiece innovattiv wieħed, li simultanjament jimmira lejn fond ta 'tessuti differenti kif ukoll strutturi anatomiċi fil-follikulu tax-xagħar. Billi tgħaqqad il-livelli ta 'assorbiment u penetrazzjoni ta' tliet wavelengths differenti, flimkien mal-kopertura tat-trattament, kumdità u manutenzjoni baxxa tal-lejżer tad-diode, il-magna tat-tneħħija tax-xagħar tal-lejżer triplu tagħna tikseb l-aktar trattament sikur u komprensiv għat-tneħħija tax-xagħar disponibbli llum.

Vantaġġi:
Teknoloġija l-Aktar Ġdida
Kollha Stype tal-Ġilda, il-kuluri kollha
Xogħol għal Żmien Twil
Kwalità Għolja

755nm laser: speċjalment għal xagħar irqiq ħafna fuq ġilda bajda u effettivi fuq xagħar fuq anagen u telogen.
Lejżer 808nm: xagħar iswed fuq il-ġilda safra jew il-ġilda ħafifa.
Lejżer 1064nm: xagħar fuq nies tal-ġilda skura.
Skeda ta' Data:
| Ottika | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 755nm/ 808nm / 1064nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ Għal Kull Strixxa | 50W / Bar |
| Numru ta' Strixxa | 10 |
| Diverġenza mgħaġġla tal-assi (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza bil-mod tal-assi (FWHM) | 12Deg |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Wisa' tal-impuls | ≤400ms |
| Ċiklu ta' Ħidma | ≤40% |
| Elettriċi | |
| Iop Kurrenti Operattiv | ~ 50A |
| Limitu kurrenti Ith | ~ 10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~ 19V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Qawwa | ~ 50% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 20 ~ 30 °C |
| Temperatura tal-Ħażna | 0 ~ 55 °C |
Disinn tal- Pakkett:

Ir-Ritratt tal-mazz tagħna:

It-tags Popolari: Tliet fornituri ta 'Wavelength Diode Laser Stack, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










