1000W 10Bars 760 808 1064nm b'Munzell tal-Laser tad-Dijodu tad-Dawl
Karatteristiċi:
- Ħruġ ta'-wavelength triplu (760nm/808nm/1064nm)
- Struttura integrata tal-akkoppjar tal-koni tad-dawl
- Disinn modulari imħatteb
- Kompatibilità flessibbli tas-sistema
Applikazzjonijiet:
- Ippumpjar bil-lejżer ta'-qawwa għolja: Sors tal-pompa tal-qalba għal lejżers tal-fibra ta' kilowatt-livell Yb-doped, Lejżers ta' stat-solidu Nd:YAG u sistemi ta' lejżer ta'-wavelength mħallta.
- Ipproċessar ta' materjal tqil-: Speċjalizzati għal qtugħ ta' pjanċa tal-metall ħoxna, immarkar ta'-veloċità kbira-erja kbira, u iwweldjar tal-plastik ta'-qawwa għolja.
- Trattament tal-wiċċ bil-lejżer industrijali: Applikat f'sistemi ta' tindif bil-lejżer ta'-skala kbira għat-tneħħija tas-sadid tqil, saffi ħoxnin taż-żebgħa u skali tal-ossidu industrijali fuq strutturi tal-azzar, bwieq tal-vapuri u tagħmir mekkaniku

Il-munzell tal-laser QCW ta '1000W 10-bar triple-wavelength QCW b'akkoppjar ta' kon tad-dawl jintegra 760/808/1064nm output multi-faxxa u prestazzjoni ta 'qawwa ultra-għolja. Jeċċella fl-ippumpjar tal-lejżer ta'-qawwa għolja, l-ipproċessar ta' materjal-tqil u t-trattament tal-wiċċ industrijali, li jservi bħala komponent ewlieni għal sistemi tal-lejżer industrijali b'enerġija għolja li jeħtieġu provvista ta 'enerġija ottika effiċjenti, stabbli u preċiża.
Skeda tad-Data
Nru tal-oġġett: WC781GZ1000
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 760/808/1064nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1000W |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 12Deg |
| Wisa' tal-polz | 100ms |
| Duty Cycle | 20% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ~100A |
| Limitu Kurrenti Ith | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~18V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
| Il-likwidu li jkessaħ | Ilma distillat |
| Rata tal-fluss/Bar | 4 ~ 6L/min |
| Pressjoni Max tad-Dħul | 350 ~ 500kPa |
| Temperatura tal-Ilma (L-ebda Kondensazzjoni) | 23 ~ 27 grad |
| Partiċelli tal-Ilma Iffiltrat | <20um |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 1000w 10bars 760 808 1064nm mal-fornituri tal-munzell tal-lejżer tad-dijodu tal-kon tad-dawl, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










