Deskrizzjoni
1000w Laser Diode

Vantaġġi:
1.Ħajja twila
2.AuSn Bonding
3.Qawwa Għolja
4.Ħin twil ta 'ħażna
5.Tbissima Baxxa
6.row ispettru
Applikazzjonijiet:
1.Ippumpjar
2.Industrija
3.Mediku
4.Istampar
5.Riċerka Xjentifika
Speċifikazzjonijiet
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru λ | 808nm 940nm 976nm 915nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 15nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Spazjar Bar għal Bar | 2mm |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 12Deg |
| Modalità ta 'polarizzazzjoni | TE |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | ≥1.0W/A |
| Wisa' tal-polz | ≤400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | ≤40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 55A |
| Limitu Kurrenti Ith | 12A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 21V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 45% |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 45% |
| Termali | |
| Temperatura Operattiva (L-ebda Kondensazzjoni) | 15 ~ 30℃ (l-ebda kondensazzjoni) |
| Temperatura tal-Ħażna (L-ebda Kondensazzjoni) | 0-55℃ (l-ebda kondensazzjoni) |
| Temperatura tal-Ħażna (L-ebda Kondensazzjoni) | 0-55℃ (l-ebda kondensazzjoni) |
It-tags Popolari: 1000w laser diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










