Deskrizzjoni
![]() 4000W QCW 808nm Vertikali Munzell Dajowd Laser Għandna fabbrika professjonali li timmanifattura kwalità għolja 4000w cw 808nm vertikali stack bar diode laser, ilma mkessaħ, mikro-kanal, 47 emiiters kull bar,100w kull bar u tbiegħ bi prezz kompetittiv. Merħba għall-bejgħ bl-ingrossa l-prodotti tagħna magħmula fiċ-Ċina. |

Ispeċifikazzjonijiet
| Nru tal-oġġett: WC808VS4000 | |
| Isem tal-Oġġett: 4000W 808nm CW Ilma Mkessaħ Vertikali Stack Diode Laser | |
| Ottika | |
| Iċ-Ċentru wavelength λ | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ±5nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 4000W |
| Daqs tar-raġġ | 2x14mm |
| Diverġenza mgħaġġla tal-assi (FWHM) | 0.3Deg FAC |
| Diverġenza bil-mod tal-assi (FWHM) | 10Deg |
| Modalità tal-Polarizzazzjoni | TE |
| Effiċjenza tal-Inklinazzjoni | ≥1.0W/A |
| Elettriċi | |
| Iop Kurrenti Operattiv | ≤105A |
| Limitu kurrenti Ith | ≤20A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ≤80V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Qawwa | 50% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 25°C |
| Temperatura tal-Ħażna | -40 ~ 80 °C |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | ~ 0.28nm / °C |
| Likwidu li jkessaħ | Ilma Dejonizzat |
| Rata tal-Fluss / Strixxa | 0.4-0.7L/min |
| Pressjoni massima fil-bokka | 380kPa |
| Reżistività | 0.25-5MΩ*ċm |

Dwarna

Ċertifikazzjonijiet














