600W 808nm Munzell tal-lejżer tad-diode bil-gwida tal-ilma ta 'wara 10 bars
Għandna frejm ġdid Diode Laser Stack, b'Rear Water Guider. Minħabba li l-bar tal-lejżer tagħna huwa importat mill-Ġermanja, is-sink tas-sħana huwa mill-Ġappun, b'teknoloġija ta 'immuntar matura, sabiex inkunu nistgħu niggarantixxu tkessiħ tajjeb u qawwa għolja, prestazzjoni stabbli u affidabbli.


Karatteristika:
Effiċjenza ta 'konverżjoni ta' qawwa għolja
Spazju żgħir bejn il-laser bar
Bil-gwida tal-ilma ta 'wara
Affidabilità għolja u stabbiltà
Ħajja twila>10000 siegħa
Applikazzjoni:
Tiġdid tal-ġilda (Issikkar tal-ġilda, Whitening u Lifting)
Tiswija u Sostituzzjoni ta' Biċċiet tal-Manku tat-Tagħmir tas-Sbuħija
Illuminazzjoni IR għas-sorveljanza
Strument tal-Kejl
Skeda tad-Data
Nru tal-oġġett:WC808VS600
Isem tal-oġġett:600W QCW Diode Laser Stack 10 Bars
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 15nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 600W |
| Kwantità ta' Bars | 6 |
| Spazjar Bar għal Bar | 2mm |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38 Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 12 Deg |
| Modalità ta 'polarizzazzjoni | TE |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | ≥1.0W/A |
| Wisa' tal-polz | ≤400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | ≤40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 120A |
| Limitu Kurrenti Ith | 20A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 11V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 45% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 15~30℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55℃ |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 600w qcw diode laser munzell 10 bars fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










