7 Bar 350W 808nm Vertikali Munzell Diode Laser għall-Manku tal-Magni tas-Sbuħija
Karatteristiċi:
- Distaq żgħir bejn il-vireg tal-lejżer, affidabilità għolja u stabbiltà
- Il-laser bars tagħna huma importati mill-Ġermaniż
- 18-il xahar żmien ta 'garanzija
- Kunsinna malajr 2-4 ġimgħat
- Teknoloġija ta 'l-Assemblea ta' Solder iebes
Applikazzjoni:
- Prinċipalment għall-Kosmetoloġija u applikazzjoni Medika
Vertikali Munzell Diode Laser huwa l-oġġett ewlieni tat-Teknoloġija Brandnew, għandna tip differenti l-munzell tal-lejżer, b'tul ta 'mewġ multipli (755nm 808nm 1064nm), qawwa multipli (300W-2400W), għandna 50W, 60W, 100W qawwa tal-ħruġ għal kull bar. Tista 'tgħaqqadhom fil-munzell li għandek bżonn. Customed munzell tiegħek, dan kollu jiddependi fuqek.
Skeda tad-Data
Nru tal-oġġett: WC808VS350
Isem tal-oġġett: 7Bar 350W Vertikali Stack Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 350W |
| Numru ta' Bars | 7Bar |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400m |
| Duty Cycle | Inqas minn jew ugwali għal 40% |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ~50A |
| Limitu Kurrenti Ith | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~13V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura Operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0 ~ 55 grad |
| Il-likwidu li jkessaħ | Ilma distillat |
| Rata tal-fluss/Bar | 4 ~ 6L/min |
| Pressjoni Max tad-Dħul |
350 ~ 500kPa |
| Temperatura tal-Ilma (L-ebda Kondensazzjoni) | 23 ~ 27 grad |
| Partiċelli tal-Ilma Iffiltrat | <20um |
It-tneħħija tax-xagħar bil-lejżer tinvolvi l-kunsinna ta 'enerġija tas-sħana lill-follikulu tax-xagħar, li tikkawża ħsara lill-follikulu u tinibixxi t-tkabbir futur tax-xagħar.
Adattat għan-Nies Huwa l-aktar effettiv għal nies b'toni tal-ġilda eħfef u pigmentazzjoni tax-xagħar aktar skura. Aħna nużaw teknoloġija avvanzata GentleMaxPro biex nittrattaw b'mod sikur nies b'toni tal-ġilda aktar skur. It-tneħħija tax-xagħar bil-lejżer hija inqas effettiva fuq nies b'xagħar ħafif (jiġifieri: griż, blond, abjad, aħmar).
Fejn tuża Kwalunkwe żona b'xagħar mhux mixtieq. Żoni komuni fuq il-wiċċ huma x-xoffa ta 'fuq u l-geddum. It-trattamenti tal-ġisem jistgħu jsiru fuq id-dirgħajn, id-dahar, id-dirgħajn, is-saqajn, il-linja tal-bikini u l-dirgħajn Brażiljani.
Kemm-il darba għandu jsir Għax ix-xagħar jikber f'ċikli differenti. Huwa rakkomandat li jkollok mill-inqas 6-9 trattamenti tal-wiċċ f'intervalli ta '4-6 ġimgħat u intervalli ta' 6-8 ġimgħat għal trattamenti tal-ġisem. It-tkabbir tax-xagħar jista 'jkun jeħtieġ li jiġi mirqum fil-futur peress li l-bidliet ormonali jistgħu jaffettwaw it-tkabbir tax-xagħar.
Riżultati Mitennija Skont iż-żona li trid tiġi ttrattata, sessjoni tipika ddum minn 15-il minuta sa 45 minuta. Tnaqqis ta '10-15% fit-tkabbir tax-xagħar jista' jkun mistenni wara kull trattament. Hemm skumdità ħafifa għal moderata u normalment ma tkunx meħtieġa anestesija lokali. Xi irritazzjoni tal-ġilda tista 'sseħħ għal ġurnata jew tnejn wara t-trattament.
It-tags Popolari: 7bar 350w vertikali munzell diode fornituri tal-laser, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










