12Bars 1200W Triple Wavelength Laser Diode
Vantaġġi:
12bars, kull bar huwa 100w, totalment 1200w
Uniku 808nm, 755nm flimkien ma '808nm, 755nm flimkien ma' 808nm flimkien ma '1064nm għall-għażla tiegħek
755nm: Għall-aktar firxa wiesgħa ta 'tipi ta' xagħar u kulur.
808nm: Il-wavelength klassika fit-tneħħija tax-xagħar bil-lejżer.
1064nm: Speċjalizzati għal tipi ta 'ġilda jiskuraw.
Iwweldjar Au-sn, stabbiltà għolja u affidabilità
Il-kisja AR fuq it-tieqa tnaqqas it-telf ta 'enerġija
Produzzjoni ta 'qawwa għolja tiżgura effett tajjeb ta' tneħħija tax-xagħar veloċi ta 'żona kbira
Installazzjoni faċli għat-tiswija u l-manutenzjoni tal-manku tat-tneħħija tax-xagħar
Folja tad-dejta
Nru tal-oġġett: WC781VS1200
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 755nm 808nm 1064nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W |
| Numru ta' Bars | 12 |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 12Deg |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | Inqas minn jew ugwali għal 40 fil-mija |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv | ~100A |
| Limitu Kurrent | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv | ~18V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | ~ 50 fil-mija |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
| Oħrajn | |
| Il-likwidu li jkessaħ | Ilma distillat |
| Rata tal-fluss/Bar | 4 ~ 6L/min |
| Pressjoni Max tad-Dħul | 350 ~ 500kPa |
| Temperatura tal-Ilma (L-ebda Kondensazzjoni) | 23 ~ 27 grad |
| Partiċelli tal-Ilma Iffiltrat | <20μm>20μm> |
Tpinġija tal-Pakkett
It-tags Popolari: 12bars 1200w triple wavelength laser diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










