Deskrizzjoni
3 Wave Standard Daqs Diode Laser Munzell
Karatteristiċi ewlenin:
Jikkombina 3 wavalength differenti, li simultanjament jaħdmu fil-fond differenti tal-follikulu tax-xagħar biex tinkiseb effikaċja aħjar u jiżguraw it-trattament sikur u komprensiv tat-tneħħija tax-xagħar.
Laser Bars mill-Ġermanja Numru ta' shots:>50 miljun

Folja tad-dejta
Oġġett Nru.:WC451VS600
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 755nm/808nm/1064nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 50W/60W |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Wisa' tal-polz | ≤400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | ≤40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ~50A/60A |
| Limitu Kurrenti Ith | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~19V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 20~30℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55℃ |
Tpinġija

It-tags Popolari: Fornituri tal-munzell tal-lejżer tad-dijodu tad-daqs standard ta '3 mewġ, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










