200W 808nm Laser Stack għal Epil System Dual
karatteristiċi:
Diode laser bar mill-Ġermanja
L-iwweldjar tal-landa tad-deheb, l-istabbiltà u l-affidabbiltà hija ogħla.
It-trattament tan-nitroġenu ssiġillat sħiħ għandu adattabilità ambjentali qawwija.
struttura tat-tkessiħ tal-makrochannel, it-tkessiħ tal-ilma huwa sempliċi.
100W/bar densità għolja ta 'enerġija, faċli biex tissawwar mill-ġdid;
Daqs tal-parti mekkanika apposta
Folja tad-dejta
Oġġett Nru.:WC808VS200
| Ottiċi | Valur Tipiku |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 15nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ | 200W |
| Qawwa Per Bar | 100W/Bar |
| Numru ta' Bars | 2 |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 12Deg |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | Inqas minn jew ugwali għal 40 fil-mija |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv | 100A |
| Limitu Kurrent | 20A |
| Vultaġġ Operattiv | 4V |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
| Il-likwidu li jkessaħ | Ilma distillat |
| Rata tal-fluss/Bar | 4 ~ 6L/min |
| Pressjoni Max tad-Dħul | 350 ~ 500kPa |
| Temperatura tal-Ilma (L-ebda Kondensazzjoni) | 23 ~ 27 grad |
| Partiċelli tal-Ilma Iffiltrat | <20μm>20μm> |
Tpinġija tal-Pakkett
Nota: Ċippa tal-lejżer semikondutturi tiflaħ kurrent massimu ta '100A. Dan il-kurrent se jqassar direttament il-ħajja tas-servizz tal-laser. Jintuża biss fl-esperiment tat-tixjiħ rapidu tal-laser. Mhux rakkomandat għall-klijent li juża. Bħala riżultat, il-ħajja tas-servizz tal-lejżer se titqassar jew tinħaraq, li mhix fl-ambitu tal-assigurazzjoni tal-kwalità.
It-tags Popolari: 200w 808nm laser munzell għal sistema epil fornituri doppju, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










