755 808 1064 500W Diode Laser Stack
Is-sistema tal-lejżer 808nm tuża laser standard b'wavelength ta '808nm. Il-lejżer semikonduttur jarmi mewġ tad-dawl infra-aħmar qrib-, li jista 'jippenetra fil-fond fl-għerq tal-follikuli tax-xagħar, saħħan il-pigment fih u jxerredha madwar il-follikuli tax-xagħar, li jistgħu jeqirdu b'mod preċiż il-follikuli tax-xagħar mingħajr ma jagħmlu ħsara lit-tessuti li jmissu, u b'hekk jiksbu t-tneħħija tax-xagħar.
Adattat għall-partijiet kollha tal-ġisem u l-kuluri kollha tal-ġilda.
Il-medda ta '755nm għandha karatteristiċi ta' assorbiment selettiv aktar b'saħħithom
Huwa adattat għat-tneħħija tax-xagħar ta 'firxa usa' ta 'tipi ta' xagħar u kuluri tal-ġilda, speċjalment għal -xagħar ħafif u fin.
1064nm: Ibbażat fuq fototermolisi selettiva, peress li l-follikuli tax-xagħar u x-xaftijiet tax-xagħar huma sinjuri fil-melanin, il-melanin huwa mqassam bejn iċ-ċelloli tal-matriċi tal-bozza tax-xagħar u trasferit għall-istruttura tax-xaft tax-xagħar.

Tpinġija:

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: WC781VS500
Isem tal-oġġett: 250W 808nm Laser tad-diode tal-munzell vertikali mkessaħ bl-ilma
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808±10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 50W/Bar |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 12Deg |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400ms |
| Duty Cycle | Inqas minn jew ugwali għal 40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 50A |
| Limitu Kurrenti Ith | 10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 19V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
It-tags Popolari: 755 808 1064 500W diode laser stack fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










