Deskrizzjoni
500W 808nm Diode Laser Munzell
karatteristiċi:
10 bars 50w kull bar, totalment 500W
Laser chip minn Jenoptik Ġermanja
Garanzija: 18-il xahar
Numru ta' tiri: l-ebda limitazzjoni
Disinn speċjali għall-applikazzjoni tat-tneħħija tax-xagħar


Mingħajr qoxra hija disponibbli
Tpinġija

Folja tad-dejta
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 50W/Bar |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Wisa' tal-polz | ≤400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | ≤40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ~50A |
| Limitu Kurrenti Ith | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~19V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 20~30℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55℃ |
PLS tħossok liberu li tikkuntattjana permezz ta 'Email biex tikseb l-aħjar prezz!
Aħna nwiegħdu li r-rappreżentant tal-bejgħ tagħna jwieġbuk fi żmien 24 siegħa.
It-tags Popolari: 500w 808nm diode laser munzell fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










