Deskrizzjoni
Eos Ice Premium Three Waves Diode Laser Stack
karatteristika ewlenija:
- B'funzjoni multi-wavelength, jista 'jintuża għal diversi trattamenti tal-ġilda.
- Għaxar vireg tal-lejżer allinjati bi preċiżjoni jiżguraw distribuzzjoni uniformi u effettiva tal-enerġija.
- Effett u sigurtà mtejba tat-trattament.
- Prestazzjoni għolja, affidabilità u firxa wiesgħa ta 'riżultati tat-trattament.
applikazzjoni:
- trattamenti kosmetiċi

- Il-munzell tad-dijodu tal-lejżer joffri wisa 'tal-polz ta' 400ms u ċiklu ta 'dazju ta' Inqas minn jew ugwali għal 40%, li jippermetti kontroll preċiż fuq l-emissjoni tal-lejżer.
- Il-FWHM (Full Width at Half Maximum) ta '38/12Deg tkompli ttejjeb l-eżattezza u l-effettività tat-trattamenti.
- Modalità tax-Xogħol: QCW
Folja tad-dejta
Numru tal-oġġett:WC781VS1000
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 755/808/1064nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1000W |
| Numru ta' Bar | 10 |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Wisa' tal-polz | 400ms |
| Duty Cycle | Inqas minn jew ugwali għal 40% |
| FWHM | 38/12Deg |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Lop | 100A |
| Limitu Kurrenti Lth | 18A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 20V |
| Termali | |
| Temp operattiv. | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
| Il-likwidu li jkessaħ |
Ilma distillat |
| Rata tal-fluss/bar | 4L/min |
| Pressjoni Max tad-Dħul | 350 ~ 500kPa |
| Partiċelli tal-Ilma Iffiltrat | <20um |
Tpinġija:

It-tags Popolari: eos silġ premium tliet mewġ diode laser munzell fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










