1600W 1064nm 755nm 808nm Diode Laser Munzell Tneħħija tax-xagħar
Laser tad-diode tal-munzell vertikali mkessaħ bl-ilma
Il-755nm 808nm 940nm 1064nm 1600W Water Cooled Vertical Stack Diode Laser minn BrandNew huwa modulu tal-laser diode b'saħħtu u versatili ddisinjat għat-tneħħija tax-xagħar.
- Qawwa Għolja u Prestazzjoni Robusta
- Erba' wavelength 760 808 940 1060
- 16bars, 1600W b'kollox
- FAC disponibbli
-qawwa għolja, applikazzjonijiet preċiżi għat-tneħħija tax-xagħar
Mgħammar b'16-il bar, karatteristiċi ottiċi u tal-polz eċċellenti, u sistema ta 'tkessiħ effiċjenti, hija għażla ideali għal applikazzjonijiet ta' tneħħija tax-xagħar preċiżi ta'-qawwa għolja f'ambjenti mediċi u kosmetiċi.

Skeda tad-dejta:
Numru tal-oġġett:WC7891VS1600
Isem tal-oġġett: 755nm 808nm 940nm 1064nm 1600W stack array diode laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 755nm 808nm 940nm 1064nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1600W |
| Numru ta' Bar | 16 |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Wisa' tal-polz | 400ms |
| Duty Cycle | Inqas minn jew ugwali għal 40% |
| FWHM | 38/12Deg |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Lop | 100A |
| Limitu Kurrenti Lth | 25A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 32V |
| Termali | |
| Temp operattiv. | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
| Il-likwidu li jkessaħ |
Ilma distillat |
| Rata tal-fluss/bar | 6-8L/min |
| Pressjoni Max tad-Dħul | 350 ~ 500kPa |
| Partiċelli tal-Ilma Iffiltrat | <20um |
| Temperatura tal-Ilma (L-ebda Kondensazzjoni) | 23 ~ 27 grad |

Żoni Applikabbli għat-Tneħħija tax-Xagħar għal 4-Wavelength 1600W Stacked Diode Laser:

🔹Żona tal-wiċċ
- Xagħar tax-xoffa ta 'fuq
- Żona tal-geddum u d-daqna
- Cheek fuzz
- Linja tax-xagħar tal-forehead
- Siberni
🔹Fuq tal-Ġisem
- Taħt id-dirgħajn
- Xagħar tad-driegħ (fuq u t'isfel)
- Xagħar tal-idejn (wara tal-id, swaba)
- Xagħar tas-sider (kemm għall-irġiel kif ukoll għan-nisa)
- Xagħar tad-dahar (ta' fuq, tan-nofs, t'isfel tad-dahar)
- Xagħar tal-ispalla
🔹Żona addominali
- Linja tal-istonku (madwar iż-żokra)
- Xagħar addominali sħiħ (komuni fl-irġiel)
🔹Żona Intima
- Linja tal-bikini
- Tneħħija tax-xagħar Brażiljan (żona intima sħiħa)
- Xagħar tal-warrani (inkluż it-tinja gluteali)
🔹T'isfel tal-Korp
- Xagħar tal-koxxa
- Xagħar tal-għoġol u tas-sieq
- Xagħar tas-saqajn u tas-sieq
Adattat għal:
- Kemm irġiel kif ukoll nisa
- It-tipi kollha tal-ġilda (ottimizzati awtomatikament permezz ta' kombinazzjoni ta' wavelength)
- Nies b'xagħar skur jew oħxon għall-aħjar riżultati
- Użu professjonali fis-salons tas-sbuħija, kliniċi tad-dermatoloġija, u ċentri estetiċi mediċi
It-tags Popolari: 1600W 1064nm 755nm 808nm Diode Laser Stack Hair Removal fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina











