Munzell tal-lejżer għal Magni għat-Tneħħija tax-Xagħar
Il-munzell tal-lejżer għandhom firxa wiesgħa ta 'enerġija, minn 300W sa 1600W, u huma adattati għal varjetà ta' xenarji ta 'applikazzjoni. Pereżempju, il-laser tat-tneħħija tax-xagħar tas-serje HD f'munzelli tal-kanal makro għandu firxa ta 'qawwa ta' 755nm, 808nm, u 1064nm, b'firxa ta 'qawwa minn 300W sa 1600W. Barra minn hekk, 808nm kważi-matriċi ta' dajowd tal-lejżer tal-mewġ kontinwu huma wkoll użati ħafna fil-mediċina, ir-riċerka xjentifika, id-difiża nazzjonali, l-ippumpjar tal-laser-stat solidu, l-istampar u oqsma oħra
Vantaġġi:
1. bl-użu ta ' quailty għolja Ġermanja Jenoptik bar, u importati Macro channel cooler.
2. Ikollha tkessiħ perfett, bilkemm tikkawża problema ta 'ħruq tal-bar tad-dijodu.
3. L-ebda limitazzjoni ta 'shots.
4. Offerta servizz ta 'appoġġ tat-teknoloġija għalik.

Folja tad-dejta
Oġġett Nru.:WC808VS600
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 60W |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Duty Cycle | Inqas minn jew ugwali għal 40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv | ~50A |
| Limitu Kurrent | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv | ~18V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura Operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
Tpinġija tal-Pakkett

It-tags Popolari: munzell tal-laser għall-fornituri tal-magni tat-tneħħija tax-xagħar, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










