Deskrizzjoni
Mikro Channel MCC Diode Laser Stack
karatteristiċi:
100W qawwa tal-ħruġ għal kull bar
Numru ta 'vireg jista' jiġi personalizzat
Id-daqs tal-installazzjoni jista 'jiġi personalizzat
Karatteristiċi eċċellenti tar-raġġ
Teknoloġija tal-kisi b'affidabilità u stabbiltà għolja
Tiswija u sostituzzjoni għall-handpiece tat-tneħħija tax-xagħar MedicaLaser
Folja spec
Oġġett Nru.:WC808VS600
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W |
| Numru ta' Bars | 6 |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol |
Inqas minn jew ugwali għal 40 fil-mija |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ~100A |
| Limitu Kurrenti Ith | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~12V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~ 50 fil-mija |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
It-tags Popolari: mikro kanal mcc diode laser munzell fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










