Ibdel 808nm Diode Laser Stack għal Vectus Handle
karatteristiċi:
Manifattur uniku għal Palomar Cynosure Vectus Machine
Output ta 'qawwa massima 2400W aktar minn darbtejn għoli minn kwalunkwe tneħħija tax-xagħar tal-laser preċedenti
L-Istati Uniti importaw laser bar b'teknoloġija avvanzata ta 'immuntar
Daqs kbir tal-post għat-tneħħija mgħaġġla tax-xagħar ta 'żona kbira.
Kapaċità ta 'konsenja ta' polz qasir b'konċentrazzjoni għolja ta 'enerġija
Ir-raġġ uniformi tal-lejżer inaqqas il-hot spots għal trattament ottimali
Qawwa għolja tiżgura li l-handpiece jista 'jipproduċi biżżejjed enerġija biex jinkiseb effett eċċellenti ta' tneħħija tax-xagħar.
Il-Palomar Vectus Handpiece tutilizza teknoloġija tal-lejżer tad-dijodu u daqs kbir ta 'spot li jagħmilha waħda mill-handpieces l-aktar mgħaġġla għat-tneħħija tax-xagħar disponibbli fis-suq illum. Iżda ladarba tinkiser, jeħtieġ ħafna flus biex isewwi, ġeneralment id-dijodu ġewwa jitkisser. Tista 'tixtri direttament id-dijodi tagħna għas-sostituzzjoni, tiffranka l-flus u effiċjenza għolja.
Kuntatt: +86 18158400345
info@brandnew-china.com


Folja spec
Nru tal-oġġett: WC808VS2400
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ | 2400W |
| Numru ta' Bars | 24 |
| Wisa' tal-polz | ≤400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | ≤40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 100A |
| Limitu Kurrenti Ith | 25A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 45V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temp operattiv. | 20~30℃ |
| Ħażna Temp. | 0-55℃ |
Tpinġija tad-Daqs
![(DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

It-tags Popolari: ibdel 808nm diode laser munzell għal vectus manku fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










