Karatteristika:
- Diode Laser Soprano Ice Platinum huwa ddisinjat biex jaħdem f'firxa elettrika speċifika
- Jeħtieġ kurrent operattiv ta '100A u vultaġġ ta' 24V
- Li tiġi żgurata l-kompatibilità mal-ispeċifikazzjonijiet tas-sistema Soprano Ice Platinum.
- Tliet wavelengths differenti ta 'dawl huma użati biex jindikaw tessuti speċifiċi għal trattament aktar effettiv ta' diversi mard.
Applikazzjoni:
- Qasam mediku
- Qasam militari
- Qasam tas-sbuħija


- It-Tri Waves 1200W Diode Laser Soprano Ice Platinum, iddisinjat speċifikament għall-magna Soprano Ice Platinum, jirrappreżenta qabża fit-teknoloġija professjonali tat-tneħħija tax-xagħar.
- Diode Laser Soprano Ice Platinum jgħaqqad tliet wavelengths qawwija (755nm, 808nm, 1064nm) biex joffri preċiżjoni u effettività mingħajr paragun fil-mira ta 'diversi tipi ta' xagħar u tones tal-ġilda.
- Il-mekkaniżmu tat-tkessiħ avvanzat tiegħu u t-tul tal-polz ottimali jagħmlu t-trattamenti kemm effiċjenti kif ukoll komdi għall-pazjenti.
- Din it-teknoloġija hija ideali għal kliniċi li qed ifittxu li jipprovdu servizzi ta 'tneħħija tax-xagħar ta' l-ogħla livell b'tagħmir ta 'l-aktar avvanzat.
Speċifikazzjoni
Numru tal-oġġett: WC781T1200
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 755/808/1064nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1200W |
| Numru ta' Bar | 12 |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Wisa' tal-polz | 400ms |
| FWHM | 38/12Deg |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Lop | 100A |
| Limitu Kurrenti Lth | 25A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 24V |
| Termali | |
| Temp operattiv. | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
| Il-likwidu li jkessaħ |
Ilma distillat |
| Rata tal-fluss/bar | 4L/min |
| Pressjoni Max tad-Dħul | 350 ~ 500kPa |
| Partiċelli tal-Ilma Iffiltrat | <20um |
| Temperatura tal-Ilma (L-ebda Kondensazzjoni) | 23 ~ 27 grad |
Tpinġija:

Dajowd bi tliet mewġ huwa t-terminu għal tip speċifiku ta 'lejżer dajowd. Dajowd tal-mewġ triplu huwa kkaratterizzat mill-kapaċità tiegħu li jarmu tliet wavelengths ta 'dawl, li jistgħu jintużaw biex jittrattaw tipi differenti ta' tessuti, skont il-wavelength partikolari użat.


Three Waves Diode Laser Soprano Ice Platinum jista 'jaħdem ma' dawn il-prodotti:

It-tags Popolari: Tri Waves Laser Diode Stack Soprano Ice Platinum fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina















