20Bars Diode Laser Munzell għal Venus
Karatteristika
20 laser bars, il-laser bar tagħna huwa importat mill-Ġermanja
808nm wavelength ċentrali
Pakkett tal-issaldjar Ausn
Disinn speċjali għall-magna tat-tneħħija tax-xagħar Venus
Proċedura ta' tiswija
>Għażla A: Ibgħat il-biċċa ta 'l-idejn imkissra l-qadima fil-fabbrika tagħna. Aħna se nagħmlu l-proċess tal-iċċekkjar, it-tiswija, it-tindif u eċċ. Imbagħad ibgħatlek il-biċċa tal-idejn ġdida ġdida lura lilek.
>Għażla B: Kejjel il-munzell tiegħek u kkonferma t-toqba tal-pajp tal-ilma u l-pożizzjoni tat-toqba tal-kamin. Imbagħad agħfas il-buttuna hawn taħt biex tixtri munzell lest li jaqbel mal-biċċa tal-idejn il-qadima tiegħek.
Folja tad-dejta
Oġġett Nru.:WC808T2000
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W |
| Numru ta' Bars | 20 |
| Modalità ta' Polarizzazzjoni | TE |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 100A |
| Limitu Kurrenti Ith | 25A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 29V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40-80 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.3nm/ grad |
Tpinġija tal-Pakkett

It-tags Popolari: 20bars diode laser munzell għall-fornituri venus, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










